Duman Emme ve Filtreleme Ürünlerimiz

ÜRÜNLERİMİZ

Mobil Duman Emme, Sabit Duman Emme, Taşlama ve Kaynak Masaları, Robotik Kaynak Davlumbazı, Merkezi Sistemler için Akrobat Kollar ile Merkezi Havalandırma ve
Filtreleme Çözümlerinin yanı sıra Kaynakçı Koruma Sistemleri, Fan Üniteleri gibi Kaynak Dumanı Emme Çözümlerine yönelik geniş bir yelpazede sunulan ürünlerimizi
incelemek için sayfayı kaydırabilirsiniz.

MOBİL DUMAN EMME ÜNİTELERİ

Çift ya da Tekli Akrobat kollarıyla taşınabilir, yer değiştirmesi kolay yüksek verimlilik ile filtreleme gücüne sahiptir.

Mobil Duman Emme Üniteleri

SABİT DUMAN EMME ÜNİTELERİ

Dar alanlarda hareket kabiliyetini geliştirilen sabit ünitelerdir. Çift ya da Tekli Akrobat kollarıyla güçlü filtreleme gücüne sahip.

TAŞLAMA ve KAYNAK MASALARI

Güçlü emiş kabiliyetleriyle masa üzeri çalışmaya uygun işler için geliştirilmiştir. Mobil özelliği verimli bir çalışma alanı sağlar.

ROBOTİK KAYNAK DAVLUMBAZI

Oluşan zehirli gazların çevreye yayılarak Robotlu Kaynak donanımlarına ve insan sağlığına zarar vermesini önler.

MERKEZİ FİLTRE SİSTEMLERİ

Endüstriyel uygulamalar esnasında oluşan yüksek miktarda duman ve tozun filtrelenmesi için tasarlanmıştır. 

YAĞ BUHARI
FİLTRE SİSTEMLERİ

Yoğun yağ kullanımına ihtiyaç duyulan çalışma alanlarında filtreleme ve emilsiyon çözümleri için geliştirilmiştir.

KULE TİPİ FİLTRE SİSTEMLERİ

Akrobat kol gibi lokal ya da mobil duman emme sistemlerinin kullanılamadığı büyük ölçekli üretim alanlarda tercih edilir.

SULU FİLTRE SİSTEMLERİ

Ön ayırıcı ya da yıkayıcı filtre olarak kullanılabilen sistemlerdir. Kuru tip filtre tercih edilmediği durumlarda kullanılır.

FAN ÜNİTELERİ

Çekiş noktasında filtreleme ihtiyacı olmayan çözümler için uygundur. Merkezi duman tahliye sistemlerine destek olarak da kullanılabilir.

AKROBAT KOLLAR

Merkezi duman tahliye veya duman emiş sistemlerine bağlanmak için tasarlanmıştır. Duman, gaz, buhar ve hafif tozların emişi için uygundur.

YÜKSEK VAKUM

Duman emmeli kaynak torçları ve köşeli malzeme kaynağında kullanım için idealdir. Torçtan Duman Emme

KORUMA SİSTEMLERİ

Kaynakçı Paravanı veya Kaynakçı Perdesi olarak da bilinir. Bireysel ve fabrika alanlarını ayırma, zararlı ışınlara ve kaynak sıçramalarına karşı koruma sağlar.

Üretim yaptığınız esnada kullandığınız makinalardan toz, duman, koku ve yağ buharı gibi zararlı partiküller açığa çıkıyor ve bu sorunu çözmek sizler için karmaşık bir hal alıyorsa yazımızı baştan sona kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

Endüstride kullanılan teknolojilerin gelişmesi ile birlikte üretim uygulamaları da her geçen gün değişmekte ve gelişmektedir.

Yeni bir CNC tezgah, kaynak makinası, plazma, lazer, pres, avuç içi taşlama, testere, ısıl işlem fırını, dik işlem merkezi veya endüstriyel bir robot yatırımı yaptığınız esnada mutlaka en ince ayrıntısına kadar inceledikten sonra kıyaslamaları yapıp karar veriyorsunuz.

Ardından üretiminizi geliştirmek, daha kaliteli, hızlı ve hatasız ürünler için ikna olduğunuz en doğru sistemlere yatırım yapıyorsunuz.

Tüm bu sistemleri devreye alıp kısa bir süre çalıştıktan sonra veya bir denetleme esnasında bu makinalardan çıkan zararlı partiküller mutlaka karşınıza büyük problem olarak çıkacaktır.

Eğer bu sorunları denetmeler esnasında fark ederseniz çözmek için belki kısıtlı bir vaktiniz veya bulunduğunuz yıl için ayırdığınız yatırımlarınızda yeterli bütçeniz kalmamış olmayabilir.

[ bazı satış kaynaklarımızı incelemek için tıklayınız ]

Bu sebeplerden dolayı makine yatırımı yaptığınız esnada duman emme ve filtreleme sistemini de eş zamanlı düşünerek sorunu baştan çözmek sizlere büyük fayda sağlayacaktır. 

Şartlar ve sonuçları ne olursa olsun gereksiz ve/veya yanlış bir yatırım yapmaktansa doğru çözümü bulana kadar acele etmemekte fayda var.

Duman Emiş ve Filtre Sistemleri Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 15 Madde yazımızı okumak için tıklayın.

Mobil duman emme ürünlerini görüntülemek için tıklayınız; https://www.freshweld.com.tr/mobil-duman-emme/