ÜRÜNLERİMİZ

Mobil Duman Emme, Sabit Duman Emme, Taşlama ve Kaynak Masaları, Kaynak Robotu Kabinleri, Merkezi Sistemler için Akrobat Kollar ile Merkezi Havalandırma ve
Filtreleme Çözümlerinin yanı sıra Kaynakçı Koruma Sistemleri, Fan Üniteleri gibi geniş bir yelpazede sunulan ürünlerimizi
incelemek için sayfayı kaydırabilirsiniz.

MOBİL DUMAN EMME ÜNİTELERİ

Çift ya da Tekli Akrobat kollarıyla taşınabilir, yer değiştirmesi kolay yüksek verimlilik ile filtreleme gücüne sahiptir.

SABİT DUMAN EMME ÜNİTELERİ

Dar alanlarda hareket kabiliyetini geliştirilen sabit ünitelerdir. Çift ya da Tekli Akrobat kollarıyla güçlü filtreleme gücüne sahip.

TAŞLAMA ve KAYNAK MASALARI

Güçlü emiş kabiliyetleriyle masa üzeri çalışmaya uygun işler için geliştirilmiştir. Mobil özelliği verimli bir çalışma alanı sağlar.

KAYNAK ROBOTU KABİNLERİ

Oluşan zehirli gazların çevreye yayılarak Robotlu Kaynak donanımlarına ve insan sağlığına zarar vermesini önler.

MERKEZİ FİLTRE SİSTEMLERİ

Endüstriyel uygulamalar esnasında oluşan yüksek miktarda duman ve tozun filtrelenmesi için tasarlanmıştır. 

YAĞ BUHARI
FİLTRE SİSTEMLERİ

Yoğun yağ kullanımına ihtiyaç duyulan çalışma alanlarında filtreleme ve emilsiyon çözümleri için geliştirilmiştir.

KULE TİPİ FİLTRE SİSTEMLERİ

Akrobat kol gibi lokal ya da mobil duman emme sistemlerinin kullanılamadığı büyük ölçekli üretim alanlarda tercih edilir.

SULU FİLTRE SİSTEMLERİ

Ön ayırıcı ya da yıkayıcı filtre olarak kullanılabilen sistemlerdir. Kuru tip filtre tercih edilmediği durumlarda kullanılır.

FAN ÜNİTELERİ

Çekiş noktasında filtreleme ihtiyacı olmayan çözümler için uygundur. Merkezi duman tahliye sistemlerine destek olarak da kullanılabilir.

AKROBAT KOLLAR

Merkezi duman tahliye veya duman emiş sistemlerine bağlanmak için tasarlanmıştır. Duman, gaz, buhar ve hafif tozların emişi için uygundur.

YÜKSEK VAKUM

Duman emmeli kaynak torçları ve köşeli malzeme kaynağında kullanım için idealdir. Torçtan Duman Emme

KORUMA SİSTEMLERİ

Kaynakçı Paravanı veya Kaynakçı Perdesi olarak da bilinir. Bireysel ve fabrika alanlarını ayırma, zararlı ışınlara ve kaynak sıçramalarına karşı koruma sağlar.