Hakkımızda

Kullandığı akıllı teknolojiler ve patentli endüstriyel filtreler sayesinde harici bir tahliye sistemine ihtiyaç duymadan aynı ortama temiz, solunabilir bir hava geri dönüşümü sağlar..

Freshweld Üretim Tesisi

FRESHWELD markası kurulduğu yıllardan itibaren sektöründe yenilikçi ve güvenilir yapısı ile dikkat çekmeyi başarmış ve titiz üretim kalitesi ile, sektörün en önemli markalarının çözüm ortağı konumuna gelebilmiştir.  FRESHWELD ürünleri, 16.000 m2 kapalı alanda kurulu olan üretim tesislerinde 120 kişilik uzman üretim ekibi tarafından üretilmektedir. Geniş ürün segmenti ve detaylara önem veren yüksek kalite üretim felsefemiz ile iş ortaklarımız için iş ve insan güvenliği konusunda vazgeçilmez olan kaynak için havalandırma sistemleri, duman emme, hava emme, toz emme, filtreleme ve havalandırma alanlarında en doğru çözümleri geliştiriyoruz. Seyyar ve Yerleşik Toz Emici sistemler de geliştiren FRESHWELD bir yandan seri imalat altyapısı ile ekonomik ve kaliteli ürünler üretirken; diğer yandan projeleriniz için size uygun özel çözümleri bir terzi titizliği ile geliştirerek işletmenizin vazgeçilmez çözüm ortağı olmaya gayret etmektedir.

DUMAN

EMME ÇÖZÜMLERİ

TOZ

TOPLAMA

YAĞ BUHARI

FİLTRASYONU

ORTAM

HAVALANDIRMA

TÜM DÜNYADA
GÜVENLE

 

Keşif

Endüstriyel uygulamalar neticesinde meydana gelen toz, duman ve yağ buharı sorunlarınız için sizleri ziyaret ederek yerinde incelemeler de bulunuyor ve bilgi/veri topluyoruz..

Kaynaktan Kaynaklanan Sağlık Riskleri
Freshweld Projelendirme Çözümleri

Projelendirme

Toplanan verileri, ürün portföyümüz ile analiz ederek ihtiyaçlarınıza çözüm olacak ve uygulamanıza entegre edilebilecek doğru çözümü sizlere projelendiriyoruz..

Mühendislik

Sunmuş olduğumuz çözümler üzerinde karşılıklı ve yerinde görüşmeler yapılarak çözüm için detaylı mühendislik hesapları ile projemizi şekillendiriyoruz..

Freshweld Uygulama Çözümleri
Perdeli Sabit Duman Emme Sistemleri

Uygulama

Veriler, Analizler ve Mühendislik hesaplamaları sonucunda onay aldığımız projenin tailormade (projeye özel) imalat süreci başlatılarak montajı yapılır ve çalışır vaziyette teslim edilerek süreç başarıyla tamamlanır.

EN İYİLERİN TERCİHİ