Schweissen & Schneiden 2023 Fuarında FRESHWELD ile Buluşun

Schweissen & Schneiden 2023 Fuarında FRESHWELD ile Buluşun

Schweissen &Amp; Schneiden 2023 Side Plan, Messe Essen, Welding Industry
Schweissen And Schneiden 2023 Side Plan, Messe Essen, Welding Industry

Almanya, Essen’de 2023 Eylül ayında düzenlenecek olan Schweissen & Schneiden 2023 fuarına katılacak olan FRESHWELD, fuar boyunca 25 m2’lik büyük bir alanda Duman Emme Ürünlerini sergileyecek. Duman Emme ve Filtreleme ürünleri üreticisi olan FRESHWELD, fuar katılımı boyunca Avrupa’da bulunan yetkili satıcılarıyla da bir araya gelecek. Çeşitli dillerde hazırlanan ve tasarımı tamamlanan yeni ürün kataloğu ise katılımcılar ve ziyaretçiler için yerini alacak.

Yepyeni ve heyecan verici bir konsept ile hazırlanacak olan fuar standına tüm ziyaretçilerini bu deneyimi yaşamaları için ağırlamaktan mutlu olacaktır.

Messe Essen, Schweissen and Schneiden Türkçe’ye çevirdiğimiz Basın Bültenini okuyabilirsiniz :

Sektörün En Etkili İsimleri 11-15 Eylül 2023 Tarihleri Arasında Messe Essen/Almanya, Schweissen and Schneiden 2023 Fuarında Buluşacak

SCHWEISSEN and SCHNEIDEN 2023 şunlar söylenebilir: Tüm endüstri devleri, birleştirme, kesme ve yüzey kaplama için dünyanın önde gelen ticaret fuarı için standlarını şimdiden ayırttı. Lincoln Electric‘in yanı sıra ESAB, Microstep, ABICOR BINZEL, EWM, Fronius, Messer Cutting, Voestalpine ve diğer birçok şirket de 11-15 Eylül 2023 tarihleri arasında Messe Essen’de uluslararası ticaret kitlesine ürün ve hizmetlerini sunacak.

Ayrıca çok sayıda niş sektörel oyuncular, gizli sektörel şampiyonlar, start-up, dernek ve araştırma kurumları da fuara katılacaklarını teyit etti. Genel olarak, stand alanının yaklaşık yüzde 90’ı şimdiden tahsis edilmiş durumda. SCHWEISSEN and SCHNEIDEN’in proje müdürü Christina Kleinpaß bunu güçlü bir sinyal olarak görüyor: “Sektördeki yetişme talebini hissediyoruz, herkes nihayet tekrar buluşmak için sabırsızlanıyor. Bu açıdan SCHWEISSEN and SCHNEIDEN, bir numaralı etkinlik olarak, yenilikler ve profesyonel iş ağı oluşturmak için güçlü bir platformdur.”

ABICOR BINZEL CTO’su Prof. Dr. Emil Schubert de bunu doğruluyor: SCHWEISSEN and SCHNEIDEN sektörün en önemli fuarıdır ve hem kendi şirketinin yeniliklerini sunmak hem de pazardaki rakiplerinin yeni ürünler açısından neler sergilediğini gözlemlemek için harika bir fırsat sunmaktadır”

“Ancak sonuçta bizim için en önemli şey, ihtiyaçlarını tanıyabilmek ve karşılayabilmek için kaynakçılarla doğrudan ve kişisel alışverişte bulunmaktır. Tüm sektörün Essen’deki SCHWEISSEN and SCHNEIDEN 2023’ü dört gözle beklediğine inanıyorum.

Schweissen &Amp; Schneiden 2023, Messe Essen, Kaynak Sektörü, Katılımcı Reklam Bannerı
Schweissen And Schneiden 2023, Messe Essen, Kaynak Sektörü, Katılımcı Reklam Bannerı

Yenilikçi Salon Yerleşim Düzeni ile Kısa Mesafeleri Kolayca Gezebilirsiniz.

Yenilikçi Salın Yerleşim Düzeni, katılımcılara ve ziyaretçilere fuara katılımları için sayısız sinerji sunacaktır. 1’den 5’e kadar olan sergi salonları kaynak sektöründeki şirketlere ayrılmıştır.

Salon 6 ila 8’de ise şirketler kesim ürünlerini ve hizmetlerini sunacak. Uygun ekipman, dolgu malzemeleri, yüzey teknolojisi, hizmetler ve dijitalleştirme teklifleri doğrudan ilgili sergi alanlarında mevcuttur. Christina Kleinpaß, “Bu, kısa mesafeleri ve mükemmel uyumu garanti ediyor” diye açıklıyor. “Ziyaretçilerimiz ürünleri ve uygun çözümleri doğrudan yakınlarında bulabilecekler. Bu şekilde katılımcılara sunumları için büyük bir potansiyel sunuyor ve yayılma kaybını en aza indiriyoruz.”

SCHWEISSEN and SCHNEIDEN 2023’te Su Altı Teknolojileri Öne Çıkıyor

Dünyanın önde gelen ticaret fuarı, tematik sergi alanları aracılığıyla özel katma değer sunuyor. Örneğin, su altı teknolojisi 7 numaralı sergi salonunda ilgi odağı olacak. Özel bir dalış konteyneri, ürünlerini ziyaretçilere canlı olarak gösterme fırsatı veriyor.

Talep çok büyük. Ne de olsa su altı teknolojisi, kıyı bölgelerinde ve açık denizde enerji üretimi ve hatta hammadde çıkarımı için uzun zamandır büyük önem taşıyor.

Daha fazla bilgi için : https://www.schweissen-schneiden.com/

Messe Essen web sitesi : https://www.messe-essen.de/

Bize ilham veren, başarılarımızı paylaşan tüm ziyaretçilerimize sonsuz teşekkürler.