TOGG Sürdürülebilirlik için FRESHWELD Kalitesine Güvendi

TOGG Sürdürülebilir Çözümler için FRESHWELD Kalitesine Güvendi

TOGG Sürdürülebilirlik için FRESHWELD Kalitesine Güvendi

TOGG, Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu, üretim süreçlerinde teknolojik yeniliklere önem vererek, endüstriyel robotların etkin kullanımıyla öne çıkan bir otomotiv şirketidir. TOGG’un üretim tesislerinde kullanılan son teknoloji ekipmanlardan biri de FRESHWELD Robotlu Kaynak Duman Emme sistemidir.

TOGG’un üretim tesisindeki kaynaklı imalat işlemlerinde kullanılan robotlar, hızlı ve hassas kaynak işlemleri gerçekleştirirken, bu süreçte oluşan kaynak dumanlarını etkili bir şekilde kontrol etmek amacıyla FRESHWELD Robotlu Kaynak Duman Emme sistemi entegre edilmiştir. Bu sistem, çevre dostu ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

FRESHWELD Robotlu Kaynak Duman Emme sistemi, endüstriyel robotların çalışma alanındaki hava kalitesini iyileştirerek işçi sağlığını korur. Ayrıca, bu sistem sayesinde atık gazlar kontrol altına alınarak çevresel etkiler minimize edilir. TOGG, sürdürülebilir üretim anlayışını benimseyerek, teknolojik çözümleriyle çevreye duyarlı bir üretim sürecini benimsemektedir.

Bu yenilikçi çözüm, TOGG’un üretim tesisindeki verimliliği artırırken, aynı zamanda çalışanların iş güvenliğine de katkı sağlamaktadır. FRESHWELD Robotlu Kaynak Duman Emme sistemi, endüstri standartlarına uygun bir şekilde tasarlanmış olup, kaynak işlemlerinin etkili bir şekilde yönetilmesini sağlamaktadır.

TOGG, FRESHWELD Robotlu Kaynak Duman Emme sistemi gibi yenilikçi çözümlerle otomotiv endüstrisinde öncü bir rol üstlenerek, teknoloji ve sürdürülebilirlik odaklı üretim anlayışını benimsemeye devam etmektedir. Bu sayede, hem kaliteli otomobiller üretilmekte hem de çevreye duyarlı bir üretim süreci benimsenerek sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlanmaktadır.

TOGG İnternet siteni inceleyebilirsiniz. : https://www.togg.com.tr/

Üretimde ve Uygulamalardaki FRESHWELD kalitesini izleyebilirsiniz.